| CrazyYoyo a întrebat:

Imi este foarte dor de un baiat. Am fost foarte buni prieteni.
Insa, nu am mai auzit nimic de el de mult timp. Ultima data cand ne-am intalnit pff.a fost acum multe luni sad
Am toate numerele lui de telefon dar niciunul nu mai este valabil.
I-am lasat mesaje pe facebook dar nu le-a vazut si ultima data cand a postat pe fb a fost acum 2 luni.
Tinand cont ca el este mai golanas, locuia singur si pleca unde si cand vroia.
Credeti ca sunt sanse sa mai pot vorbii cu el?
Cum as putea da de el?
Sper ca nu a patit nimic.sad

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu poţi decât să speri că într-o zi te vei întâlni cu el şi atunci o să-i ceri numărul de telefon.

App. Dacă eraţi aşa buni prieteni de ce nu mai vorbiţi?

| CrazyYoyo explică (pentru Dariusuu):

Am pierdut legatura cand a plecat in Germania. de atunci nu mai stiu nimic de el.

| Dariusuu a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Încearcă să-l contactezi pe facebook, altcumva nu prea ai cum.

Eu sper că într-o zi o să-l întâlneşti.

Succes.

| ElenaSA a răspuns:

Poate este doar ocupat.Mergi prin locurile unde ai sanse sa-l gasesti, mergi unde locuieste sau intreaba rudele si prietenii apropiati.

| Capriciu a răspuns:

Buna! Pai, poti da de el prin prietenii sai apropiati sau comuni daca aveti.Succes!

| queenofsaigon a răspuns:

Încearcă să dai de el prin prieteni sau rude... cine știe, poate și-a găsit de muncă prin străinătate sau vreo chestie de genul.

Dacă erați așa buni prieteni mă îndoiesc că nu îți spunea nimic, măcar un indicu sau vreo idee că ar vrea să plece pe undeva...

| Dragos20 a răspuns:

Eu sa zic sa te reprofilezi si sa nu umbli dupa golanasi ca o sa ramai cu burta la gura si in cel mai rau caz dai in depresie