| Dubstep_Alex_1998 a întrebat:

.imi place de o colega enorm de multsadadica mereu ne spunem te iubesc si toate astea dar nu suntem impreunabig grin...cum pot sa o intreb daca vrea sa fim impreuna fara sa distrug prietenia?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cine spune ca doi iubiti nu pot fi prieteni? Problema e alta: sunteti in stare sa continuati prietenia cand nu veti mai fi iubiti?

| MakoMory a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa risti (oricum e riscant sa o intrebi)happy... intreab-o intr-un mod romantic Succes!

| drg13 a răspuns:

Pai nu stiu. ia-o si tu mai in gluma mai in serios... si spune-i pana la urma nu ai cei facestraight face