| tubaq a întrebat:

SaluT!

Imi place o fata. Vorbim mereu. Petrecem muult timp impreuna.Ne intelegem foarte bine.
Dar. e mai mare cu 3 ani.
imi place foarte mult de ea este perfecta.
Nus genu de persoana care sa spuna " te iubesc"
As vrea sa o intreb daca ar vrea sa fim impreuna, dar nujstiu cum sa o intreb.
Deci cum fac?.

Răspuns Câştigător
| Damy0303 a răspuns:

Intai incearca sa-ti dai seama daca si ea simte ceva pentru tine, apoi invit-o la un suc intr-o zi sau altundeva si dupa ce vorbiti voi mai mult, pe la final intrabo: ''Auzi vreau sa te intreb ceva'' si ea o sa zica ''Ce?'' iar tu:'' Ai vrea sa fi cu mine" si gata. NOROC!

4 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Pai daca si ea pare sa se simta langa tine la fel ca si tine, poate ca nu ai nimic de pierdutwinking

| neutrino a răspuns:

In ultimele tale interventii te laudai ca ai penisul stramb si capul mare, si iata ca acum fetele au aflat! Spune-i aceste fete ca nu a fost o minciuna si va fi incantata sa fie iubita ta!

| ywar a răspuns:

Pai nu trebuie sa o intrebi... iti vei da seama singur, sunt convins! daca e in preajma ta - iti mai trebuie vreo confirmare?

| LovebloveIoNeLaCrysyyGoodMynameisBellDoorBayy a răspuns:

Buna eu cred ca situatia ta este foarte frageda dar daca ea da semne ca te place ar trebui sa ii spui ca iti place de ea sti cum se spune dragostea nu are varsta. Asa ca spune-i! (numele ei) eu te plac sa nu ti se paar ciudat dar m-am indragostit de tine. ok? Funda plss