| TurdaVasi a întrebat:

Buna!
Imi place de o fata cam de 5 luni si nu ne vedem decat vara, aseara am avut curajul sa-i spun ceea ce simt cu adevarat despre ea, dar nu ma crezut.Tot zicea ca toata lumea poata sa spuna asta pe net.
Adevaru este ca o iubesc in ruptul capului.
Cum pot sa fac sa creada ceea ce simt?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este normal sa creada ca-i o teapa sau ceva de genul asta, adica vreme de 5 luni abia o bagi in seama si acum te trezesti cu declaratiile, este cel putin suspect. laughing
Nici nu poti zice ca o cunosti bine, ca sa ti se trezeasca asemenea sentimente.
Ce poti sa faci acum? Eu ma gandesc sa ii zici asta: "Daca crezi ca imi vei putea raspunde la fel la sentimentele mele, hai sa iesim de vreo doua-trei ori impreuna, ca altfel nu am cum sa-ti dovedesc sentimentele mele". Ceva de genul asta.

| TurdaVasi explică:

Mai astept niste raspunsuri si dupa vad eu care e mai convingator

| TurdaVasi explică:

Cum am mai spus ne intalnim doar vara, ea e in Anglia si eu in Romania cum sai captez atentia?
Si deja ne cunoastem destul de bine

| US_Andreea_1998 a răspuns:

Ca sa o faci sa te creada intalnitiva si spune-i ceea ce simti in fata nu pe net (e si cazu ca nu te-a crezut) ofera-i o mica atentie gen o floare (trandafir), o ciocolata etc ca ii captezi atentia, incercati sa va cunoasteti (nu pe net) si daca totul e ok, vedeti voi mai depart ce facetiwinking BAFTA!

| fluffy2never a răspuns:

Fa tot orice! Du-i flori du-i ciocolata fa-o sa simta ca este iubita! Arata-i cum esti tu de fapt si daca te accepta asa bine daca nu ii zici asa : Daca ma poti place asa cum sunt este foarte bine daca nu este si mai bine laughing)))....glumeam foloseste primul sfat al meu si o sa vezi rezultatul! NOROC