| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata cu un an mai mare, posibil sa-i placa un baiat mai mic,? vreau raspunsuri mai mult de la fete ce cred despre asta.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fetele prefera Baietii mai mari dar asta nu e o regula. Daca te place nu trebuie sa faci ceva anume.Incearca sa pari mai matur si in ceea ce priveste Mentalitatea dar si la aspect. Aveam un amic care isi lasase barba sa para mai matur dar ii statea oki (la altii le sta ca la milogi )asa ca poti sa incerci si tu. Incearca sa ii arati ca esti destul de aproape de ganidrea ei si ca poti sa fi baiatu care o poate face fericita.

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

De ce nu? dragostea nu are varsta si cunosc cupluri din anturajul meu carora le merge brici.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar sa nu fie o diferenta mare.

| loveyouidiot a răspuns:

Daca ii place de tine, varsta nu conteaza. Ce conteaza de fapt este caracterul si capacitatea ta de a o intelege, chiar daca esti mai mic.

| xDariuss a răspuns:

Nu varsta conteaza, sa stii. Ceea ce conteaza, de fapt, este mentalitatea. Atat timp cat esti destul de 'intreg la minte' si stii sa te comporti cu ea. Nu vad de ce nu ati fi impreuna.