| yourbabygirl45 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? CE le place baietilor la fete? Cum sa ma port? Rog raspunsuri serioase!

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Nu incerca sa copiezi alte fete din jurul tau deoarece trebuie sa iti dezvolti personalitatea ta.
Baietii sunt usor influentabili si prefera fetele care au o personalitate a lor.
Nu incerca machiaje stridente si haine de firma. Incearca sa iti pui in evidenta corpul cu bun simt si cucereste-i prin cuvinte. Chiar daca pe termen scurt nu va avea efect, pe termen lung o fata care stie ce cuvinte sa foloseasca si arata ca are o inteligenta aparte, va atrage orice baiat. Asa vei putea si tu alege pe cine doresti.

| Plato a răspuns:

Nu poti sa faci pe nimeni sa te placa. Ori te place, ori nu, nu poti influenta in niciun fel.
Nu exista ceva ce place "baietilor". 3 miliarde de barbati inseamna 3 miliarde de pareri diferite, nu exista o reteta generala a succesului. Tu trebuie sa fii tu, sa fii naturala, cine te place asa bine, cine nu, nu, asta e.

| FreddieM a răspuns:

Ai putea sa-l abordezi direct sub pretextul ca-i ceri o favoare. Vezi mai intai ce tip este, ce anturaj are si incearca sa fii opusul cu care ar fi el obisnuit. Te va surprinde rezultatul.

| Vikaa a răspuns:

Fi tu, fi naturala, nu te da cu 3 kile de glet si e destul de ok; D

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Noi baietii suntem urati de fel.La fete, in primul rand, tb sa arate bine.In al doilea rand sa nu fie ca o blonda fitoasa care are bani.(chiar daca nu e blonda).