| ionut5 a întrebat:

imi place de o fata de ceva timp, si cred ca si ei de mine, suntem din acelasi liceu doar ca ar fi o problema. eu sunt timid si din cate am observat si ea e la fel, cum sa o abordez? mereu se uita la mine in curtea scolii sau cateodata ne mai intalnim si in autobuz. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TDGMeebu a răspuns:

Pai

fa'ti curaj si baga'te in vorba cu ea

fa rost de id'ul ei si daca il ai

ce mai stai
vorbeste cu ea

spune'i lucruri dragute, dar nu o lua direct adica:

ce faci? vrei sa fii cu mine?

fetele urasc chestia astawinking

daca are avatarul cu ea spune'i ca e foarte frumoasa in poza etc.

e mai simplu pe messenger sa vorbesti cu cineva decat in fata

dupa ce incepi sa vorbesti cu ea o tona pe mess
incearca sa deveniti foarte buni prieteni ca si cum ati fi frati happy eu asa am fost cu prietenul meu happy, ne spuneam frati pan' la moarte da de unde laughing

apoi la scoala spune'i ceva de genu: nu ma pupi?

si ea va fi nevoita sa te pupe si daca zici ca s'ar putea ca si ei sa'i placa de tine, o va face cu mare placere

mult norocwinking