| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata din scoala...nu ne cunoastem dar cand ne vedem prin scoala sau in statie in drum spre casa ne cam uitam unu la altubig grin.nu stiu ce sa zic...cred ca ma place. ce sa fac sa ma bag in seama cu ea ca sa zic asa?!

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Sa te bagi in seama si... ce sa'i spui? Nu te baga in seama, roaga pe cineva sa va faca cunostinta! :* Bft! Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

Eu ma refeream ca nu stii ce sa'i spui laughing daca te duci pur si simplu la ea in statzie si nu te cunoaste nu o cunosti... Sau poate ai ce sa'i spui, dar eu nu vad ce :*

| gazza01 a răspuns:

Ti'am mai zis... roaga pe cineva sa va faca cunostinta! :*

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, exact dar eu sunt fata
Nici eu nu stiu ce sa fac

| bobi201 a răspuns:

Intreab-o ce face, cum se simte, incearca sa va imprieteniti ca de acolo porneste totul. Aaa si nu-i vorbi urat