| mirceapeiaaa a întrebat:

imi place de o fata. Ea mi-a spus ca ma place dar nu a venit sa imi spuna singura asa ca nu i-am zis nimic.Nu stiti cum sa intru in conversatie cu ea pe fb, la scoala eram prea timid deoarece nu e singura aproape niciodata pana acum nu am vorbit numai de scoala cum sa vorbescu ea despre alte lucruri mai personale

1 răspuns:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Deci am trecut si eu prin asta acum 1 an. ceva de genu. Deci : Ii spui:
-Heii :*.
Ea: Buna :*
Tu: Ce facii? :3 :**
Ea: Bine.tu?
Tu:Bine..imi era dor sa mai vorbesc cu tine.
Ea: Si mie :3
Tu:Auzi.Mie chiar imi place de tine..Deci si tie. Vrei sa iesim pe-afara ca sa ne cunoastem mai bine.
Ea: Normal ca da.

Asta ar trebui sa se intample.Lasa rusinea de-oparte..Si daca nu merge inseamna ca nu ati fost sortiti unul pentru celalalt. Incearca doar fara rusine. Orice intrebare iti trece prin cap adreseazai-o.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*