| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci eu merg cu autobuzul la scoala si de cateva zile, cand ma intorc, un baiat (care urca cu o statie inainte sa cobor eu) coboara, merge pe langa mine, o ia in directia mea(opusa directiei in care mergea de obicei) iar cand sunt aproape de casa mea el o ia in alta directie, se opreste in mijlocul drumului si se uita la tel, apoi se uita dupa mine.As vrea sa va intreb pe voi ce parere aveti, eu una sunt derutata.

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Ori te place fara sa stii ori ala e drumul lui catre un prieten sau catre casa cine stie poate s-a mutat

2 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Dau si funda!

| RazvanGeorge a răspuns:

Sunt mai multe variante: te place/ se plimba / este obsedat sexual si vrea sa te violeze / merge la cineva / nu merge acasa ca se bate cu parintii! Mult succes si bafta in viata!