| Loly83 a întrebat:

Mie si prietenei mele ne place de acelasi baiat. laughing Ea i-a dat cerere acum cateva zile si nu i-a acceptat. Eu i-am dat si dupa 3 minute mi-a acceptat big grin. Apoi mi-a dat follow pe instagram si like la poza de profil. Si de fiecare data cand trec pe langa el la scoala se uita profund la mine :X Oare ma place?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sigur ca da, vrea sa rupa patul cu tine si sa te faca POŞTA ROMÂNĂ

| Staind a răspuns:

Iti vede ceafa cand se uita in ochii tai?
Adica, ce vreau sa zic, ca sa nu intelegi gresit..Se poate uita prin tine, intelegi? Tu doar sa ai impresia ca se uita la tine, pentru ca-l placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Păi din ceea ce spui mda dar nu poți ști sigur până nu vorbești cu el.
Probabil tipul, este userul de acum câteva zile cu ''cum să îi dau semne că o plac fără să vorbesc cu ea ''.
Trebuie să vorbești, domne cu el.
Cum i-am spus și celuilalt user, semnele pot dura la nesfârșit dacă nu intri în vorbă cu ea... degeaba.
Asta îți spun și ție, nu aștepta să facă primul pas, fă-l tu și vorbește-i, mult mai simplu, însă nu dispera cu faza asta.

| Jessica007 a răspuns:

Daca arati bine fizic, da sa fii sigura ca te place. Daca te-a masurat bine din cap pana in picioare vorba ta "profund" inseamna ca baiatul deja isi imagineaza cuibusorul de nebunii.Bafta!

| Loly83 explică (pentru Jessica007):

Ce generatie de fraieri happy Ma refeream ca se uita profund in ochii mei nu altundeva happy

| Jessica007 a răspuns (pentru Loly83):

Da draga stai linistita ca m-am prins, a fost de fapt un compliment ca arati bine daca s-a uitat in modul ala la tine, dar esti atat de incuiata incat nu iti dai seama, am pus si ghilimelele dar ce sa te faci, nu stiu care este fraiera.

| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună! Din ceea ce ai spus,pare să te placă."Ochii, aceste limbi tăcute ale iubirii". Bineînțeles, e prea devreme să vorbim de iubire, dar cine știe. Dacă se uită profund la tine, e posibil să aiba anumite sentimente.Trebuie să ai grijă să nu fie vreun "player" si doar să te amăgească. Vezi în continuare cum reacționează și ai grijă de prietenia ta, mai ales dacă e de lungă durată. Succes! O zi frumoasă!