| SmoKez a întrebat:

imi place de o fata si as vrea sa fiu cu ea, dar nu stiu exact daca si ea ma place, as sti cum sa procedez, dar vreau si sfatul vostru. Ca sa pot fi sigur si eu, cum ar trebui sa o fac sa ma placa? cum ar trebui sa fac ca sa reusesc sa fiu cu ea?

Răspuns Câştigător
| JusTSmiLe007 a răspuns:

Bunahappy
Paii. poti incerca printr-o convorbire pe mess.[[ sa nu fii foarte direct]] ..sa o intrebi daca vrea sa iesiti macar o data in oras sa va cunoasteti putin happy. Daca accepta ..totul va decurge de la sinehappy