| marryy96 a întrebat:

as vrea sfatul vostru...nu sunt sigura daca prietenul meu mai tine la mine caci e schimbat nu mai e asa ca inainte...cum ar trebui sa procedez sa-l pun la incercare? sau cum sa fac ca sa aflu adevarul? mersi.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărul îl afli dacă porți un dialog deschis cu el.
Pa, pa.

| beastboy84 a răspuns:

Mai... s-ar putea ca el sa vrea sa va despartiti si nu stie cum sa o faca... sau nu vrea sa te simti prost, poate de aceea si-a schimbat comportamentul si a devenit mai indiferent in speranta ca poate ii vei da tu papucii.