| Sissy13 a întrebat:

imi place de un baiat cu 4 ani mai mare...la cum se comporta cu mine cred ca si el ma place (ma ia de mana, ma imbratiseaza, imi trimite pupici pe mess si chestii de astea). multe fete au zis ca ma place da daca il intreaba cineva pe el zice ca nu. el stie ca eu il plac da eu nu stiu ce simte pentru mine... uneori se poarta ciudat cu mine, adica ma evita, si de cele mai multe ori cand sta langa mine se invarte ca un titirez. odata mo luat de mana (de fapt de 2 ori) de fata cu prietenii dar nimeni nu o observat si la o petrecere mo si imbratisat si so pus langa mine la masa si a inceput sa flirteze. acum cateva zile a stat ceva mai mult timp cu o fata, iar acea fata ii indragostita de varu-miu. el (cel pe care il plac) stie f bine asta. iar vineri so pus langa mine si era cam agitat, eu il plac foarte mult si el stie acest lucru da nu stiu daca ma place (am uitat sa zic ca ma priveste mai mereu, chiar si atunci cand il vad ca face asta si se pune de multe ori langa mine si o data mo chemat sa merg cu el acasa, pentru ca suntem aproape vecini) voi ce ziceti, ma place?

6 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dupa mine, acest baiat se joaca, cu sentimentele tale.nu merita sa ii acorzi atentie.si il stiu bine si pe el si pe tine.nu meritawinking e prea prost:X bfttongue

| MeMyseIf a răspuns:

Consider ca te place, dar nu-nteleg de ce se comporta astfel sau ca nu are incredere in sine, se subapreciaza si el considera ca nu va avea sanse cu tine sau ca pur si simplu ii place sa se joace iata in felul dat cu fetele.Este un tip cam straniu, dupa cum ii descrii actiunile lui si mai bine poate nu-i dai atentie, ca eu in locul tau n-as prea avea incredere nici sa prietenesc dar mai ales sa-mi devina iubit...vezi si tu...Bafta!

| kiddu_1282 a răspuns:

Buna similove struck...
si eu am aceeasi problema:] sigur te place si vrea sa fi`ti impreuna, așa ca, mai bine fă` tu peimul pas inainte sa il pierzi
sper ca ti. a fost de ajutor sfatul meu puppy dog eyes
fundita?puppy dog eyesbatting eyelashes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu te placa daca face aceste gesturi...

| Sissy13 explică:

Am uitat sa mentionez ca de un timp se poarta urat cu mine pe mess si imi raspunde urat dar cand suntem fata in fata ii chiar dragut

| Sissy13 explică:

M-am gandit sa-i zic ca il plac...dar daca nu ma place ma fac de ras sad ce ziceti, sa-i zic sau nu?