| secre1girl a întrebat:

Buna imi place de un baiat cu doi ani mai mare de cat mine (eu 13el 15) si a vorbit o fata cu el pe mess si el cica ea zis ei ca ii place de mine, dar la scoala o fata l-a intrebat si a zis ca nu, nustu ce sa cred? nu prea as vrea sa ma fac de ras si sa-l intreb eu, am si id lui

1 răspuns:
| TaraXdd a răspuns:

Eu cred ca l-a scoala i-a spus fetei ca nu pentru ca poate mai era si altcineva acolo sau s-o fii gandit ca o sa-ti spuna tie.Cred ca poti sa-ti dai seama daca te place si dupa gesturile pe care le facehappysau poti sa te duci la el sa-l tragi intr-un colt si sa- intrebi! Nu prea sunt o experta, dar cred ca te-am ajutat catusi de cat! Bye:*!