| nikooleta a întrebat:

Deci este un baiat cu mine in scoala, sa zicem ca imi place, si eu l-am adaugat pe fb, pe mess. odata am vorbit cu el pe fb si el mai intrebat de ce nu il salut in scoala, si eu am spus ca il voi saluta deacum incolo. Deci nu e nicio problema, eu as vrea sal salut, dar as vrea ceva mai mult. Nu cred ca o sa am curaj sa il mai intreb ceva. Va roog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca intri cu el in vorba poate mai incolo va face el pasu urmatoru. Poate si el te place, baga-l in seamahappyBafta! Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trebui sa gasesti oportunitatea de a fi singura cu el si atunci il intrebi daca stie sa pastreze un secret si ii spui ca iti p[lace de el poti sa l i intrebi daca te place ...sau dqak esti mai timida pune o prietena sa afle dar mai bine spune-i tu poti pe mess
ssau fata in fata