| Sorana_3196 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine si el m-a invitat sa ne intalnim. mi-e imi e un pic >rusine.:"Cum sa scap de aceasta teama ca maine sa ma pot intalnii cu el si sa decurga totul bine? Urgentt. Dau funde.:X

Răspuns Câştigător
| Jelly_7813 a răspuns:

Fii tu insati si totul o sa vina de la sine:X:X
si in plus...fiecare fata/baiat are emotii si este timid cand ii place de persoana cu care se intalnestewinking
cum am zis
daca esti tu insati totul o sa vina de la sine si o sa fie ok:X:X
multa bafta:X:X

3 răspunsuri:
| Alexandra_8759 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi tu insuti stiu ca suna a cliseu dar vrei sa te placa pentru cine esti tu cu adevarat in rest lasa teama la o parte si lasa totul sa decurga de la sine happy

| alexandrutza_5404 a răspuns:

Eu cred ca daca vei f u insati totul va fi foarte usor
si eu am vut emotii la prima intalnire si cand l-am vazut pe baiatul cu care ma intalneam miautecut toate emotiile si m-am simtit foarte bine...iti urez mult succes!

| Dellz a răspuns:

. happy E normal sa ai emotii,mai ales cand chiar iti place de acel baoat si mai ales atunci cand el este mai mare ca tine ( nu cu mult ). Iubirea e iubire! :X si toate emotiile,lacrimile,zambetele,suferinteleee fac parte din ea.batting eyelashes. daca te vei comportaa ca de obicei, adica fei fi TU!, asa cum te stie si el totul va fi chiar foarte bine