| KidNormal a întrebat:

BUNA.imi place de un baiat de la a7a eu st a6a si e cu jum de cap mai innalt ca mine si intr-o zi m-a bagat el in seama( p fb) nu prea vb dar vorbeam timp dde 5 zile pana cand i-am lasat un msj ca imi plk de el si de at nu mai vb cu in schimb la scoala se uita la mine daca st p hol... faza e ca o fata care il placce a zis ca alta prietena dde a ei i-a zis ca el vrea sa fie cu ea... si nu stiu daca sa cred dar ce sa ii mai zc. adica nnu doar cf pentru ca nu o sa imi raspuns ceva asa care sa il puna p agnduri sau macar sa imi raspuns plzzz
Ps nu vreau raspuns gen la 13 ani iti sta gandu la asta vezi-ti d scbig grin funda

2 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Auzi ai putea sa-i scrii o "scrisoare" si sa o pui in ghiozdanu lui si sa scrie ca cam asa ceva: auzi las-o pe x in pace si mai bine fa sa ma cunosti pe mine. astept raspuns. ceva de genul mi-a trimis una cu care am fost mai demult si mi-a placut si am fost cu ea dupa faza asta. sau te duci la el direct si il "saruti" scurt si pleci (daca se poate undeva unde sa nu va vada nimeni). sau sa va jucati adevar si provocare si sa te intelegi cu o prietena de a ta si sa vina randul ei sa dea sa cada la tine si sa-ti deie provocare sa-l saruti sau sau daca, cade la el sa-i deie provocare daca vrea sa fie cu tine (asta o poti face si tu cu provocarea). sunt multe ce poti face.

| KidNormal explică:

Si a mai sps ca st cute printr-o aplicatie p fbhappy