| Stefania a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, dar nu chiar asa de mult incat sa fiu indragostita, dar il plachappy. Dupa cum vad si el, dar vreau sa fac ceva ca sa simt ca imi da atenie doar mie.Nu ma refer sa-mi dea non-stop atentie mie, dar sa fie mai multa comunicare intre noi. Ce sa fac? FUNDITA!

Ma scuzati am uitat sa mentionez ca el a fost cu inca o fata de la mine din clasa si... ea l-a folosit.Helpppcrying

3 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Pai, daca vrei comunicare, vorbeste cu el. Iesiti impreuna. Faceti teme impreuna, mergeti in parc, la film, faceti niste chestii impreuna happy

| GyeBaek a răspuns:

Fi apropita de el si incearca sa-i fi o companie placuta.

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Afla ce ii plaace lui. Apoi vb. despre asta de cateva ori si spune ca-ti place si tie.
Fa-l sa fie gelos. itii va acorda multa atentie.