| Sarabăăăăăăăăă a întrebat:

Bunahappy imi place de un baiat de la mine din cls, el acum 2 zile s-a despartit de o fata pentru ca o mai placea, in zilele astea 2 el sa uita mai mereu la mine, se poarta altfel cu mine, ma ia in brate etc.Mie imi place ff mult de el, cand era impreuna cu acea fata nu m-am bagat peste ei.Dar acum ce sa fac? L'am daca vrea sa fim impreuna si a zis ca momentan nu mai vrea o relatie.Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| barbie5 a răspuns:

Asteapta putin, probabil nu isi poate reveni dupa acea dragoste...acum ca sa fii mai sigura, ca poate exista ceva intre voi! fi-i un prieten bun, ajuta-l, da-i sfaturi.o s ate ia mai mult in atentie... funda?happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deocamdata multumeste-te sa fiti amici, mai tarziu, cine stie...

| Azµre a răspuns:

Pai daca el s-a despartit de aia ca nu ii mai placea ce te face sa crezi ca nu ar face si cu tine la fel? sa stea o perioada sa se plictiseasca de tine si sa-ti zica ca nu te mai place? eu zic sa cauti in alta parte, lasa-l pe respectivul in pace.

| Esial a răspuns:

Stai cat mai mult in preajma lui, vorbeste cu el, razi la glumele lui si iti garantez ca se va razgandi si va dori o relatie cu tine.Succes! rate&vote

| andre8596 a răspuns:

Daca se poarta frumos cu tine, e destul pentru moment.Probabil o sa fiti impreuna dupa ce trece peste relatia incheiata.

| andreea1498 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti un timp, dar poti sa iti petreci timpul alaturi de el ca doi prieteni, fi alaturi de el ca sa uite de relatia dinainte, da-i sfaturi, incurajeaza-l, apoi sigur o sa vrea sa fiti impreuna, dar trebuie sa ii mai acorzi timp. Sper ca te-am ajutat!