| xLittleAngelxD a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa aVIIIa eu sunt lasa aVIIa. El ma baga in fiecare pauza in seama imi spune ca sunt frumoasa imi pune mana pe fund si imi zice ca sunt buna (nu radeti ). Int`o seara ma duceam la magazin sh mi-a spuns dk il mai iubesc ( cred ca in gluma sau nu stiu ) si eu ca prosta i-am zis Nu in fine am devenit putin agitata.
Voi ce credeti? Oare ma place?
Eu nu vreau sa ii spun ca il plac deoarece mie teama nu ma respinga.
Funda love struck

4 răspunsuri:
| Cosmina_1720 a răspuns:

Daca te considera buna nu inseamna ca te place pentru ceea ce esti. vrea sa te aiba in pat.nu cred ca relatia voastra va fi una de dragoste.mai mult poate doar d misto sau fizica

| covaci101 a răspuns:

Minte de copii de clasa a VIII - a! Sigur că te place, dar nu într-atat încat să te aştepte cinci ani să se căsătorească cu tine!

| kurtdcbn a răspuns:

Hmm laughing copilarii de clasa a 8a pai...eu cred ca intre voi exista doar o atractie.e atras de tine, crede ca esti buna dar asta nu inseamna ca intre voi va fi o relatie de dragoste. posibil doar una fizica

| Rhox a răspuns:

Pai.si eu sunt in clasa a VIII a si...pai chestii de'astea se intampla tuturor. poate sa faca misto de tine.dar e posibil sa te placa, dar nu incat sa aveti o relatie de lunga durata crede'ma ca stiu cum este!rolling on the floor) bafta multa