| andrada a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat (el e al 2-lea cel mai bun din cls) si azi la engleza profa ma mutat cu el in banca si cand a vazut ca nu prea stiu la un exercitiu s-a oferit sa ma ajute si cand m-a pus profa sa raspund el imi tot soptea rasp. corecte iar apoi dupa ce am mai scriu eu ceva in caiet el ma intrebare daca vreau sa se uite el ca sa vada daca am facut bine. Apoi el avea o bluza de trening pe el si sia dato jos si a ramasa intr-un tricou cu manena scurta ( ce dragut arata love struck ) si el sa intins si i sa ridicat putin tricou si i s-a vazut abdomenul perfect, pot spune si eu ma holbam la el (in acea parte, putin mai jos ) si a observat big grin
Si in timp ce eu visam mi-a zis ca sunt grasa angry (ceea ce nu e adevarat).
Faza e ca el cum e cel mai destept baiat din cls ( ca pe primul loc e o fata si apoi e el) nu ma baga in seama decat daca sunt cam pe la acelasi nivel ca el (cea ce e imposibil pentru mine). In vacanta de vara vorbeam pana la 1 noaptea pe mess, mi-a cerut nr de tel, imi trm melodii de dragoste, ba chiar odata mi-a zis ca atunci cand vb cu mine se simte ca si atunci cand ii place o fata... dar asta a fost in vacanta de vara ca acum nici nu mai ma saluta macar pe mess...
Imi place mult de el dar nu stiu ce sa fac... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Roagal sa te ajute cu temele.in asa fel poate ajungi la nivelul lui.si in fond de aproprii de elsmug. Incearca sa refaci prietenia din vara!
FUNDA?

4 răspunsuri:
| andrada explică:

Pai si de el mai imi place dar acum ma concentrez pe baiatu' asta... dar azi giastin bibar a alergat pe langa mine in tricou cu maneca scurta si avea parul in vant love struck (adc faza cu parul nu e pe bune ca nu are parul asa lung dar oricum e dragut si ala)

| NoChanceForUs a răspuns:

Cloe,ce s-a intamplat cu Giastin Bibar?

| Heath a răspuns:

Stiu si eu, poate chiar esti grasa.

| valentin_4901 a răspuns:

Pai incearca sa ajungi la acelasi nivel cu el