| andrada a întrebat:

Buna!

Imi place de un baiat (el e al 2-lea cel mai bun din cls) si azi la engleza profa ma mutat cu el in banca si cand a vazut ca nu prea stiu la un exercitiu s-a oferit sa ma ajute si cand m-a pus profa sa raspund el imi tot soptea rasp. corecte iar apoi dupa ce am mai scriu eu ceva in caiet el ma intrebare daca vreau sa se uite el ca sa vada daca am facut bine. Apoi el avea o bluza de trening pe el si sia dato jos si a ramasa intr-un tricou cu manena scurta ( ce dragut arata love struck ) si el sa intins si i sa ridicat putin tricou si i s-a vazut abdomenul perfect, pot spune si eu ma holbam la el (in acea parte, putin mai jos ) si a observat. dar in timp ce eu visam mi-a zis ca sunt grasa angry (ceea ce nu e adevarat).

Faza e ca el cum e cel mai destept baiat din cls ( ca pe primul loc e o fata si apoi e el) nu ma baga in seama decat daca sunt cam pe la acelasi nivel ca el (cea ce e imposibil pentru mine). In vacanta de vara vorbeam pana la 1 noaptea pe mess, mi-a cerut nr de tel, imi trm melodii de dragoste, ba chiar odata mi-a zis ca atunci cand vb cu mine se simte ca si atunci cand ii place o fata... dar asta a fost in vacanta de vara ca acum nici nu mai ma saluta macar pe mess...

Imi place mult de el dar nu stiu ce sa fac... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Ssshadow a răspuns:

In primul rand = poate era o gluma faza cu : ''Esti grasa''
In al doilea = poate are pe altcineva
In al treilea = daca ai incredere in el ca poate sa tina un secret intreaba-l daca are pe altcineva daca te place (nu imi place ca tot va ascundeti de persoana iubita) straduieste-te mai mult la invatat poate o sa te bage in seama (Nu cred ca ii plac fetele proaste -nu te-am facut proasta)
Mult succes

2 răspunsuri:
| Any a răspuns:

Ai rabdare poate baiatul e timid incearca sa vorbesti cu el deschis despre dragostea pe care i-o porti.

| Ssshadow a răspuns:

Ms de funda happy