| aurelia08 a întrebat:

Buna

Imi place de un baiat foarte, foarte mult si nu stiu la ce virsta sa-i spun!

eu ma gindeam la 14 dar voi ce credeti, cind sa-i spun?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai el cati ani are? ca degeaba faci u 14 si ii spui atunci iar el are 20...

| sensibilosu a răspuns:

Deci tie iti place un baiat foarte(de nustiucate ori foarte) tare un baiat care nu sti ce varsta sai SPUI dati foc!

| Didy_4281 a răspuns:

Ca sa nu apara probleme mai bine spune-i adevarul. dragostea nu are varsta

| aquila_4553 a răspuns:

Pai acum cat ai? Vezi ce fel se comporta in preajma ta, daca au aceleasi sentimente, daca da incearca acum nu trebuie sa astepti mult timp pentru ca il poti uita... daca nu. cine stie cum se vor comporta cu tine dupa ce le faci aceasta confesiune. asa ca inainte de toate informeaza-tehappy

| deiutza_2260 a răspuns:

Acum!