| Meri20 a întrebat:

Buna!
Am intalnit un baiat la concert acum 3 saptamani. Ne priveam des iar el; a cerut sa faca poza cu mine. Am facut si de atunci toata seara a stat langa mine si am dansat. Cand am plecat ma condus pana la autobuz. De atunci vorbim nonstop pe mess.Mi-a spus prietena mea cea mai buna ca i-a spus ei ca ma place, mi-a recunosct`o si mie pe mess si in urma cu o saptamana mi-a cerut numarul de telefon si m-a sunat. Inca nu suntem impreuna pentru ca noi vrem sa invatam pentru a termina anul scolar cu note mari.El ma alinta cu "beby".
Intrebare e : Vom fi impreuna?

4 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Da cu siguranta pentru ca veti incepe sa investiti sentimente si va fi ceva frumos, daca veti fi impreuna asta nu inseamna ca nu veti putea si invata.Si eu am iubit si cand am sesiunea im ie foarte greu sa ma vad si cu el si sa si invat, dar ma descurc foarte bine.Cand sunt cu el uit de toate si nu ma mai intereseaza nimic, apoi cand invat parca imi da mai multa putere ca stiu ca sunt fericita cu el.Bafta si va doresc o relatie cat mai frumoasa si sa va iubiti mult!

| PerfectInsanity a răspuns:

Iti bati joc de mine? NORMAL ca veti fi impreuna daca te place si il placi

| HisGirl a răspuns:

Daa..sigur ca da!

| Piticiubeşteciocolatacaldă a răspuns:

Draga mea, în primul rând aşteaptă să vezi cum se comportă pe parcursul timpului. Nu ai vrea să te îndrăgosteşti nebuneşte şi să faci orice vrea el, apoi să regreţi. nu-i aşa?
Fi misterioasă, tandră, elegantă, dulce şi unică în acelaşi timp şi îl vei da peste cap! Încă ceva, trebuie să ai cap, ca să faci aşa ceva. Gândeşte-te bine la ceea ce vrei să faci.
Pa, pa.