| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decat mine care are un prieten si acelui prieten ii place de mine.Eu am inceput sa vb cu prietenul lui ca sa ma apropii de el,dar acum imi dau seama ca de fapt mi-am cam luat sansele de la el...Ei sunt prieteni buni si cred ca nu s-ar baga peste celalalt. Tipului de care imi place cica i-ar place de o prietena de-a mea cu care vorbeste, dar l-a intrebat o prietena de-a lui f. apropiata si a zis ca la nu ii place comportamentul ei si ca nu ar sta cu ea nici in ruptul capului, dar a invitat-o afara si sa ma ia si pe mine cu ea pentru celalalt tip.S-au intalnit azi si prietena mea i-a spus ca eu nu sunt interesata de prietenul lui si el a zis ca ar fi trebuit sa realizez asta mai devreme.Acum am 2 intrebari:
1.De ce ar vorbi cu prietena mea daca zice ca nu o place?
2.Credeti ca daca nu ar fi fost prietenul lui as fi avut vreo sansa cu el? sau in prezent as avea vreo sansa?(PS:eu cu el doar ne dam buna, dar mi se pare ca se uita la minethinking)

4 răspunsuri:
| xAnDyBoYx a răspuns:

Doar pentru ca nu ii place de ea asta nu inseamna ca nu poate vorbi cu ea si nu cred ca ai vreo sansa

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

De la prietenie se ajunge departe...incearca sa te apropii de el..ai sanse mari afla ce ii place si ce nu ii place la o fata ca sa stii cum sa te comporti si i-al in brate decate ori ai ocazia cand iesiti, jucati adevar sau provorare, stii tu ce provocari sa pui ca esti fata desteapta....succes!

| CristianaCris a răspuns:

1.Poate ca ii place de ea, dar nu vrea sa recunoasca sau doar ca sa rada de ea cum fac mai nou baietii.
2.Cred ca nu se stie niciodata, pentru ca baietii sunt foarte apropiati si de obicei nu strica o prietenie pentru o fata, doar daca o iubeste cu adevarat si tine prea mult la ea.

| smileeveryday97 a răspuns (pentru CristianaCris):

I-a zis unei prietene apropiate de-a lui ca doar isi bate joc de ea, ca odata ce i-a faut un compliment ea tot il baga in seamathinking si ea imi spune ca el insista...