| Andra_Andru_1915 a întrebat:

Buna TPU.
Am intrat astazi pe Facebook pe o aplicatie. Aceasta aplicatie a trimis o notificare care apare pe profilul acelui prieten. Nu merge sa sterg nici in ruptul capului. Ce sa fac?
Funda,
va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| nonameXD121314 a răspuns:

Am patit si eu.e foarte complicat nu iti pot arata decat cu partajare pe skype
merge repede. in 5 minute rezolvam ai un fel de virus instalat in browser.
daca folosesti win 7 dai pe local disk c acolo sus in stanga ai organize dai pe el si ai folder and search option. dai pe el si dai pe view si ai niste casute de bifat. bifezi pe cea cu show hiden folder sau ceva de genu. dupa aceea dai pe users pe urma pe userul tau folderul acela si vei vedea on folder invizibil app data. dai pe el dupa dai pe local dupa pe (depinde de ce browser ai. eu am google chrome) google dupa pe chrome dupa user data dupa extensions. acolo ai extensiile. te uiti pe care ai instalato mai recent. banuiesc ca e cea cu virusul. o stergi. dupa dai pe browser la optiuni tools extensions. debifezi toate si dai pe iconita cu gunoi de langa sa le stergi si ai rezolvat problema. eu zic ca e mai usor sati arat pe skype

| Andra_Andru_1915 explică (pentru nonameXD121314):

Am google chrome.

| nonameXD121314 a răspuns (pentru Andra_Andru_1915):

Atunci fa exact cum ti-am scris