| teodorafgm a întrebat:

Imi place de un baiat si banuiesc ca si lui ii place de mine. Cand suntem pe afara el se da la prietenele mele sad. Vorbesc aproape mereu cu el dar de cele mai multe ori il bag eu in seama, si cand vorbim stam si pana la 2-3 noaptea. Mentionez ca avem amndoi 15 ani. Ajutati.ma va rog

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cand placi pe cineva, nu te mai dai la alte persoane, ci doar la persoana respectiva. Fa tu primul pas daca vrei ceva.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles cu ce trebuie sa te ajutam. Iti place de un baiat (apropo, felicitari!), lui ii place (si) de tine, deci esti fericita! Care este nemultumirea ta?

Răspuns utilizator avertizat