| Cubulets a întrebat:

La mine prin zona este un baiat foarte dragut si aproape in fiecare noapte ne adunam mai multi si stam pe afara. eu il plac mult pe acel baiat dar el nu stiu daca ma place cum ar trebui sa sa comporte? pana acum banuiesc eu ceva mentionez ca se aseaza mereu langa mine si ma apara cateodata fundita celor mai bune sfaturi

Răspuns Câştigător
| A_2738 a răspuns:

Hi!happy...pai trebuie sa vb f mult cu tine, sa te ajute cand ai nevoie, sa iti faca complimente, sa se bage mereu in seama cu tine, sa iti ia apararea si tot felul de lucruri...

4 răspunsuri:
| LaLalaaa a răspuns:

Tr sa vb mai mult cu tine...si de obicei baietii sunt mai intrazneti si mai nebuni... iau fetele in bratze si chetii de genul asta.

| JustLuciana a răspuns:

Sa fie mai atent cu tine, sa vorbeasca, sa aiba gesturi tandre cu tine, sa te caute, sa aveti ceva in comun, sa vorbiti in particular, sa iti impartaseasca problemele lui si sa-ti ceara un sfat.Depinde foarte mult si de felul cum te priveste. exista o sclipire aparte in ochii lui atunci cand te priveste.Stie totul despre tine si ceea ce iti place sau macar incearca sa afle.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Mie toate persoanele carora le sunt draguta imi fac cu ochiu si imi zambesc ( asa e obiceiul la mine la skl)

| Alexz Razz a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu miss3goldy big grin

Poate ca si el te place. doar ca e prea timid "sa se dea la tine"

Incearca si tu sa intri cu el in vorba si vezi cum e.