| Cubulets a întrebat:

La mine prin zona este un baiat foarte dragut si aproape in fiecare noapte ne adunam mai multi si stam pe afara. eu il plac mult pe acel baiat dar el nu stiu daca ma place cum ar trebui sa sa comporte? pana acum banuiesc eu ceva mentionez ca se aseaza mereu langa mine si ma apara cateodata fundita celor mai bune sfaturi

Răspuns Câştigător
| mybutterfly a răspuns:

Dupa parerea mea exista o oarecare atractie fata de tine daca spui ca se mai si aseaza langa tine e clar ca simte ceva el a facut primul pas asa ca daca iti place asa mult de el fa si tu urmatorii pasihappy
Sper ca te-am ajutat :* mult noroc :d
S

1 răspuns:
| roxyrocks a răspuns:

Pai daca iti zambeste mereu!
si cum ai zis se aseaza langa tine, si te apara, probabil il atragi
sau poate doar te considera o foarte buna prietena
cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el si sa. i spui ce simti:X