| ruxy_3054 a întrebat:

imi place de un baiat si cred ca si lui ii place de mine si vorbim de aproape 3 saptamani si nu stiu cum sa il intreb daca are prietena... voi ce ziceti sa fac? cum sa procedez? dau funda

Răspuns Câştigător
| Pshiholog a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca il placi, asa vezi ce se intampla... poate asa e mai bine

6 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Poti pur si simplusa-l intrebi pe mess> sau ca sa nu fie evident poti face intr-o conferinta adevar sau provocare (sau doar voi 2). si cand alege adevar il poti intreba astahappySucces!happy

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Pai daca nu vrei sa-l intrebi direct poti sa-l intrebi mai discret "ce-ti mai face prietena? Cum mai merge cu iubita?" sau ceva de genul sau ai putea sa astepti pana te intreaba el.

| ionica56 a răspuns:

Fate frumoasa.
Ai incredere in tine! Capul sus. Daca e un raspuns negativ.Asta e.mai sunt frumusei pe lume.
Daca e da. atunciiii fii fericita dar nu exagerat.
Fii stapana pe tine sa arati ca stii ce vrei!
Itin tin pumni si sa ma anuntii ce raspuns ai primit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati ceva ca:Adevar si provocare sau ceva si-l provoci sa-ti zica daca are prietena

Il intrebi direct"Ai prietena, sau vrei sa fii cu mine?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe student cui l-ai lasat? la 14 ani sa umblii de colo colo nu e bine, poti sa crezi ce doresti despre sfatul meu dar e prea devreme pentru ceea ce faci tu

| OANA_3084 a răspuns:

Eu as astepta sa ma intrebe el primul.