| Deea_8855 a întrebat:

imi place de un baiat din clasa de la mine(sunt in clasa a-6-a) si nu stiu daca el ma place pentru ca in timpul orelor daca ma uit la el imi zambeste si automat zambesc si eu. dar in spatele lui stau 2 fete si mai vorbeste si rade cu ele destul de mult, iar in ultimele 3 zile a inceput sa vorbeasca mai mult cu una din fetele din spatele lui, dar pe mine in timpul orelor tot ma face sa rad dar si pe ele.Nu stiu ce sa mai cred. voi ce parere aveti? dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Pai thinking Pustiu` poate nu e pregatit. Se baga si el in seama. Daca se comporta cu ele.cum se comporta si cu tine.Mai asteapta.catusi de putin, tot te place.Incearaca sa vorbesti deschis cu el.Intai fii o prietena buna si dupa aia mai vedeti voi. Pana atunci succes la scoala! happy Funda?puppy dog eyes love struck

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da i..., te plac laughing
glm...cred ca te place din moment ce iti zambeste. Poti sa iti dai seama si daca se pierde in momentul in care discutati(nu in cazul tuturor baietilor).

| TitiDrLove a răspuns:

Iulia lasa raspunsul tau ca influentezi degeaba persoana tongue
nu e adevarat deloc. daca in general baietii nu vor relatii serioase nu inseamna ca toti sunt la fel.Invata sa ii selectezi pe cei romantici, timizi, sensibili si o sa descoperi in ei o bunatate de neasteptat si un suflet foarte deschis! Chiar de nu e rebel ca toti ceilalti, de nu il vezi batandu-se mereu, nu inseamna ca un astfel de baiat nu te poate proteja si nu va avea si el un cuvant de spus.
Pacat ca acum toate fetele doriti doar baietii rai smug
Deci draga i, nu lua in seama ce zice iulia!

| TitiDrLove a răspuns:

Cu mine vorbesti anonim?

| LovelyBitch a răspuns:

Incearca sa ii iei cu incetul.baietilor nu le place sa fie luati pe sus si nu le place sa fie intr-o realtie serioasa, sa spun asa.si eu sunt in clasa. a 6-a si si mie m-i se intampla la fel...baiatul imi zambeste si se holbeaza la mine dar nu tsiu daca ma place sau nu are ce face tongue.incearca sa il iei cu incetul si pune niste fete care ii sunt bune prietene sa il intrebe sau spune-i tu, daca vrei

| EllaBååå a răspuns:

Iti spun parerea mea. eu sunt tot in clasa a 6 a si baieti in clasa asta nu sunt hotarati... daca te place ti-ar spune deci eu cred ca o pplace pe una din fetele alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O de unde esti? esti fix in clasa 6 :X:X laughing...ma bag eu cu tine big grin

| Deea_8855 explică:

Multumesc pentru pareri!big grin