| portugalia2 a întrebat:

In ultimele zi, o colega de-a mea, se tot uita la mine in timpul orelor, imi zambeste de multe ori. Se poate sa o plac. Imi cere mereu ajutorul in orice... dar nu stiu daca si ea ma place. Aveti idee? Cine imi da un raspuns benefic funda big grin

1 răspuns:
| Ynna95 a răspuns:

Pai eu cred ca te place deoarece se baga mereu in seama cu tine si incearca sa iti atraga atentia. Eu zic sa incerci sa te apropii si tu de ea, sa ii propui ca dupa ore sa mergeti undeva impreuna, sa iesiti mai mult si incetul cu incetul ea va incepe sa tina la tine si cu timpul poate o sa te si iubeasca :X
mult succes :*