| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un tip dar nu stiu daca ma place! Uneori se uita insistent la mine, vorbim des unul cu altul, de multe ori ma face atenta la faptul ca e singur[fara iubita], imi spune si teoriile sarutului, rade la glumele mele, zambeste cand ma vede, ma cheama dese ori langa el, vorbim tot felul de chestii, ba chiar si cand trebuie sa iasa cu pr prefera sa stea de vorba cu mine[depinde ce activitate are]...imi cedeaza tot ce ii cer, imi face pe plac si vorbeste frumos cu mine, imi demonstreaza ca stie mult lucruri legate de femei, nu stiu ce sa cred, un baietel mai mic cu care vorbeste dese ori, mi-a spus ca ii pl de mine, dar alteori ca ii pl de o ruda!

4 răspunsuri:
| Annie_3559 a răspuns:

Buna! Am trecut si eu prin aceeasi chestie si credeam ca nu ma place, ca doar eu tin la el, in plus avea prietena si pareau fericiti.bine am spus PAREAU. TE PLACE SIGUR, sunt convinsa.Deci spune-i sau dai de inteles ca-l placi.Eu asa am facut si am fost impreuna 7 luni.Deci Succes! Take care:*>big grin

| mAReEe a răspuns:

Draga mea...in primul rand dupa toate acestea mi se pare ca te place dar nu poti fi sigura cea mai buna solutie e sa dicuti cu el sau sa o pui pe pr ta sa incerce sa alfe mai multe sau un prieten comun(baiat) dar dupa toate acestea ori te place ori incearca sa ajunga la vreo pr de-a ta sau de o ruda(sanse minime) deci succes si flirteaza si tu cu el daca iti raspunde atunci e super mult succeswinking

| pitikaaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere... te place!
Daca sunteti prieteni asa de buni fa-ti curaj si intreaba-l pana nu e prea tarziu fiindca nu sunt prea multe sanse ca el sa spuna ceva...baietii sunt foarte rusinosi cand vine vorba de dragoste.Eu zic sa ii spui, asa e cel mai bine, poate ca ti-a spus ca ii place de o ruda doar ca sa vada reactia ta.(asa isi da seama daca il placi sau nu)
Succes!love struck

| ecst.assy a răspuns:

Fii directa cu el
il intrebi si rezolvi problema, ce rost are sa stai in stress?