| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca ma place!
Adica, ma tot priveste insistent, imi mai zice teoriile sarutului, vorbeste frumos cu mine, imi cedeaza ce ii cer, isi face mereu freza in preajma mea, cand eram cu inca vreo 3 persoane pe strada, era cu inca 2 pr[eu nu ii sup pe pr lui], si unul dintre ei intreaba:aia nu era x, si el raspunde, da ca am vazut-o pe Y[eu]! Imi face observatii ca e singur, m-a cheama langa el, vine de obicei unde sunt eu, ma cheama afara, chestii! ma place? Sau? vrea sa fim doar prieteni?[ne intelegem super bine]. apropo:mi-a atras atentia ca stie multe despre fizionomia femeii!laughingRasp va rog:Xsa nu uit ca ne vedem rar deoarece nu prea am voie sa ies

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Eu am impresia ca este un baiat cu capul pe umeri, si ca ii place foarte mult de tine. Faptul ca se poarta asa cu tine pare sa insemne ca iti cunoaste bine situatia si nu vrea ca tu sa ai probleme mai mari cu parintii. Este o relatie deosebita intre voi si sper ca Dumnezeu sa fie cu voi si sa o intareasca.
Sper ca intr-o zi sa va pot ura casa de piatra.winking
Domnul fie cu voi.

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Dap.
te place.
imi e dor si mie asa, de gesturi de astea marunte...
exista si acum. dar na.tongue
cu cat cresti, cu atat lucrurile astea se pierdbig grin

| Lora a răspuns:

Normal ca te place

| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu stiu cum pai intrebi de pe id unui prieten prieten nu prietena si zici daca poti sa im aranjezi o intalnire cu tine si el daca zice nu il intrebidece o placi ca nu ii zic si daca zice da iesi de pe id ala si intri pe id tau si intrebi

| den a răspuns:

Da. te place.

| MaaYa a răspuns:

laughing funny istoaria... din spusele tale cred cateplace. de obicei baietii care placo fata le atrag atenti prin tot felul de trucuri. daca chiar te place si tuh iul placi spunetiva adv si marturisitiva sentimetele unul fata de celalat e cea mai buna solutie sa vb fata in fata

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Multumesc mult pentru ajutorlove struck!