| Iuliiiaaaaa a întrebat:

Îmi place foarte mult de o persoana ..atunci când o văd parca nu-mi pot lua ochii de la ea și ma face sa simt ceva, nu știu ce, dar îmi place foarte tare. Frav e ca ea nu știe asta.Dar de fiecare data când ma uit la ea am impresia ca si ea se uita la mine. Oare și-a dat seama? Ce ziceți voi? Sau cum as pute sa ii dau de înțeles ca o plac fff mult!?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Posibil sa-si fi dat seama, ar trebui sa ii atragi atentia cumva, fixeaza-l mai bine cu privirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i o sticlă de vodcă „Săniuța".

| QNOES a răspuns:

Stai mai aproape de el, " joaca-te" cu suvitele de par, chestii de genul