| Brioşicazburătoare a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar el o place pe prietena mea.Am iesit ieri in oras si a venit si el cu inca un prieten si prietenul lui o tot lua in brate pe prietena mea si el se daduse laoparte si se uita cam suparat si acum ceva timp iesisem cu alte fete si nu a vrut sa vina si el pentru ca nu era si prietena mea.El e si genul mai prietenos si are mai multe prietene.Stiu ca nu place si cred ca are si prietena deci nu vreau nici sa ma amagesc singura ca ma place si nici nu vreau sa ma bag peste ei.Cum il pot uita? Iese mai mereu cu noi si chiar nu stiu ce sa fac...

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta, de scoala si de alte lucruri. Iesi cu alti prieteni afara, schimba locul de iesit ca sa nu il mai vezi. Incearca sa faci diferite activitati ca sa nu ai timp sa te gandesti la el.

| TheRealDaniel a răspuns:

Nu te poti impotrivi inimii lui, daca lui ii place de ea lasa-i in pace