| Tptnu a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa dar nu stiu daca si el ma place.se poarta foarte frumos cu mine, ma priveste mereu si uneori privirile noastre se intalnesc, el ma priveste adanc in ochi si imi zambeste.la scoala cand ne-a pus la mate pe echipe eu am desenat pe banca o inima iar el m-a intrebat daca poate sa scrie ceva in ea...eu i-am spus ca da, iar el si-a scris numele in inima facuta de mine.cand ma certam cu colega mea de banca mi-a luat apararea, iar altadata cand colega mea de bank ia cerut linia, ei nu i-a dat-o dar cand i-am cerut-o eu mie mi-a dat-o. vreau sa stiu daca ma place si cum sa ma comport cu el.

Răspuns Câştigător
| alina_3473 a răspuns:

Din cate ai spus tu, mai mult ca sigur ca te place dar nu indrazneste sa iti spuna pentru ca se teme sa nu il refuzi probabil ca e un tip mai rusinos si nu are experienta nu ne-ai spus cati ani aveti, cat despre cum sa te porti, nu trebuie sa faci nimic special trebuie sa te faci cunoscuta pentru cea ce esti. Succes

8 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Pai ai toate semnele ca te place si daca tipu' nu este uratel treci la treaba.nu te poti forta sa te porti mai frumos daca nu simti nimic pentru el.atunci cand te vei indragosti de el mai vorbim dar pana acum nu ai specificat daca iti place de el
fundita?

| anonimaa a răspuns:

Scz scuze nu am vaz ckd ai zis ca-ti place de ellaughing) deci fa-i cu ochiu' si la fel ca si el poarta-te mai frumos cu el decat cu alti baieti
cred ca faceti de o combinatie in scurta vremehappy

| Goofy77 a răspuns:

Cat mai frumos sa te porti adica asa cum se poarta si el cu tine si invatal sa fie bun si cu ceilalti colegi

| superwoman a răspuns:

Apropiete mai tare de el, dai de inteles ca si tie iti place, vorbeste mereu calm cu el, cand se mai uita la tine zambeste. i si tu si ii poti face si din ochi dinc and in cand. Bafta =x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca te place. si, daca el se comporta frumos cu tine, fa si tu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da,poate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu sunt in aceeasi situatie imi place de un baiat de la mine din clasa, cand ma cert cu cineva, el imi ia apararea a facut asta de mai multe ori, uneori nu ma baga de loc in seama dar si cand se uita la mine in ore parca e altfel. cu mine se comporta cu totul altfel drcat cu celelalte fete, pe el le ia in brate le pupa, cu mine e mai serios dar cu ele mereu glumeste cum sa ma comport cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune ce simti