| fanzaho a întrebat:

vreau sa stiu daca un baiat ma place? se uita la mine, ma uit la el, cand privirile noastre se intalnesc unul dintre noi isi muta privirea.de vreo 3ori cand ma privit la inceput mia si zambit...ce ar trebui sa fac sa ma placa? cum sa ma comport? daca ma place cum sa-l fac sa ma abordeze sau macar sa-l pastrez in continuare? sora lui e prietena mea cea mai buna....sa ma folosesc de ea? ultima data cand ma privit l-am privit insistent si a intors capul, facand un gest cu buza? ce sa fie?

4 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

E cea mai buna prietena a ta si e sora lui, desigur ca te poate ajuta intr-un fel sau altul.Roag-o sa te ajute si da, se poate sa te placa insa asta nu e sigur, stiu cazuri in care s-a intamplat cam ce ai descris tu, dar baiatul avea chef de misto, nu spun ca e si cazul tau

| OnStepToDie a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci ce ai facut si pana acum nu trebuie sa faci ceva ca sa te placa, el o sa te placa asa cum esti tu. De ce nu il bagi in seama, mai vorbiti una alta... Daca ii ceri ajutorul prietenei tale nu inseamna ca o folosesti, ii spui si ei ce ne-ai spus noua s te va intelege cu siguranta, mai ales daca e si cea mai buna prietena. kiss Succes

| fanzaho explică (pentru OnStepToDie):

Am facut asta si in continuare......se uita mai insistent...e de bine/_?

| OnStepToDie a răspuns (pentru fanzaho):

Eu una cred ca da, de ce nu incerci sa mai vorbesti cu el, comunicati!winking Va inflorii ceva intre voi big grin