| poechce a întrebat:

am si eu nevoie de un micut sfat sad
Am un coleg de clasa care "place" o alta colega, care nu arata la corp foarte diferit de mine etc.
Dar totusi ea este cea "venerata" dat fiind ca este o copila care se inroseste la fiecare cuvant straight face

.
As vrea sa stiu si eu cum sa ii atrag privirile si cum sa ma comport cu el?
__
Uneori ma comport ca si o copila lipsita de minte .si asta cred ca deranjeaza toti baieti.

Răspuns Câştigător
| Bixelle a răspuns:

Mah in primul rand trebuie sa fi tu insati ...crezi ca daca vrei sa fi ca fata aia o sa reusesti? fiecare fata are stilul ei iar tu ai stilu tau... dc sa copiezi pe alta...cine te place te place asa cum esti... dar dupa cate vad tu esti putin geloasa pe fata aia ca iti fura toti baieti aa tongue ...sunt multi baieti pe lumea asta...nu trebuie sa fi geloasa sau invidioasa pe nimeni... apoi daca un baiat nu te place dal drqk ca o sa gasesti si alti baieti pe care sa ii placi si crezi ca, chestia ca daca aia se imbraca nu stiu cum atrage atentia .nu neaparat ...imbracate si tu mai deosebit sa vezi ca si u o sa atragi atentia si fale ochi dulci la toti baieti dar fara ca ei sa stie ca de fapt [unii] nau nici o sansa tongue ...succes! pupz:*:*:

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca are pata pusa...nu mai are ochi si pentru tine...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Daca nu i place de tine nu poti face nimic!
eventual sa le botezi copilulaughing!

ps:glumeam:*

| VladRO a răspuns:

Da, fi mai dulce cu baietii

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Toate fetele sunt diferite si nu ai cum sa imiti vreo fata...Si nu trebuie sa te schimbi pentru cei ce te iubesc cu adevarat pentru ca ei nu iti vor cere asta...asa ca varianta lui fanta este cea mai buna momentan

| poechce explică:

Nu are "pata" pusa pe ea, cum sa zic eu.
Cand vine imbracata la scoala mai extravagant (limita), toata clasa are ochi doar pentru ea straight face

Credeti ca o schimbare de look ar fi importanta pentru mine in cazurile de genul acesta?

| poechce explică:

Credeti ca ar trebui sa fiu mai dulce cu baietii?
Oricum cu zvapaiala nu castig nimic straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ...de multe ori exista si atractie spirituala, cand magnetismul unei persoane atrage pe al alteia...si daca cei doi magneti sunt compatibili, atunci nu mai poti sa-i desparti.eu una asa vad situatia ta, Spui ca semanati din punct de vedere fizic, dar din punct de vedere spiritual e mare diferenta:sunt baieti carora le plac fetele mai feminine, nu cele baietoase si zvapaiate...si stii de ce? pentru ca se tem de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu nu esti un ingherashappy in cazul asta se poate rezolva simplu, mimeaza langa fraier un accident pana incerci sa-l atragi langa tine, sau sapa in trecutul speriatei aleia, sigur ai sa gasesti ceva devil
Pa, happy huntingbatting eyelashes