| Roxy1404 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat (eu a 7-a, el a 9-a).Ne cunoastem de la gradinita, mai este si vecinul meu. Ma gandesc tot timpul la el. Am adresa lui de Facebook si de Yahoo. Intru cu el in vorba, dar cand vreau sa-i spun ceea ce simt (fata in fata) ma blochez..nu stiu cum sa-i spun. A, am uitat un locru foarte important... sunt foarte, foarte timida. Cum sa-i spun ceea ce simt?

Răspuns Câştigător
| Pinky13 a răspuns:

Pai, prin intermediul unui prieten sau unei prietene de-al / de-a lui sa aflii daca te place si el smug. Si daca te place, incearca sa-i spui pe mess! laughing Funda?

| Roxy1404 explică (pentru Pinky13):

Sa zicem ca, daca m-ar placea si nu vrea sa recunoasca? cum sa-l fac sa recunoasca ca ma place? (daca m-ar placea)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat