| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un tip apropiat de varsta cu mine sau putin mai mare.
Este un baiat cuminte. Il cunosc de ceva timp. Il vedeam mereu dar nu mi-a placut pana nu l-am vazut la autobuz cand se uita la mine si ofta...
L-am mai vazut si l-am salutat foarte incet ..doar mi-am miscat buzele si era la departare si totusi a raspuns...
Am impresia ca nu stie ca persoana de la autobuz e aceiasi care a vazut-o si alta data.
De multe ori l-am vazut cand eram cu fratele meu la autobuz si ieri eram singura..se uita.
Nu vreau sa par ciudata sau altceva.dar as vrea sa vb cu el.
Ce ma sfatuiti?(am 17 ani)

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Sa te duci si sa te bagi in seama cu el.Nu pierde vremea! Nu glumesc.happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga soferul sa faca o pana.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tu nu sti mai nimic despre tipul respectiv si ceri ca noi sa ne dam cu parerea, de ce nu-l intrebi pe fratele tau?