| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam ciudata dar ieri am vazut un tip drăguț in autobuz si cred ca ma plăcea si el pentru ca se uita la mine si ma atingea.Eu am coborât la alta statie.Cum pot sa l revăd? oare daca merg cam la aceiasi ora cu acelasi autobuz voi da de el?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Probabil era prea timid sa actioneze.
Incearca, poate ai noroc...

| RAY a răspuns:

Posibilitate e mare, poate acolo in zona aia sta acel baiat

| SG1995 a răspuns:

Daca ii stii prenumele cauta-l pe Facebook.

| Nemessys a răspuns:

Si daca era mai putin dragut, il bagai in seama? happy

| WaterDrop a răspuns:

Incerca sa-ti fure portofelul. Majoritatea insa schimba ruta ca sa nu fie prinsi, nu cred ca mai dai de el.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns:

Posibil laughing poate iese ceva frumos. daca si el te place, esti o norocoasa! tongue

| Iulian9787 a răspuns:

Pfoaa..alta care m-a vazut si i s-a pus pata...fuuu...viata cruda..de ce eu? x(