| anonim_4396 a întrebat:

imi place foarte mult de un tip. pana acum 2-3 saptamana avea prietena, dar s-au despartit. noi vorbeam si inainte sa se desparta dar nimic mai mult. acum as vrea sa abordez subiectu asta, sa-i ofer sprijin, sa-l ajut sa treaca peste big grin dar nu stiu cum sa incep. imi puteti da cateva idei? el e din al oras.

2 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poi vorbesti cu el si invita-l la un suc, film...si daca va duceti la un film alege unul de dragoste si i-ai putea spune ceva de genul de frumos cuplu, ce mi-ar placeas sa fim si noi asa si de aici se va deschide un subiect asta e sigur.

| lmaoo_8996 a răspuns:

Pai sa ii oferi atentie, vede-ti filme impreuna va duceti la plaja etc...nu trebuie sa ii vorbesti despre relatii absolut deloc,trebuie sa il alinti, sa il lauzi, sa te uiti fix in ochii lui...sa il strangi in brate cu foc.fa in asa fel incat sa petreceti mult timp impreuna si el sa se gandeasc doar la tine-