| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

imi place mult un baiat si el stie si am decis sa fim impreuna,insa acum e mai rece, vorbim rar si chiar tin la el si nu vreau sa l pierd.cum as putea sa-l fac sa ma placa mai mult sad

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La inceput a fost dorinta sexuala acum ca nu a primit sex poate de aia e asa, sau poate nu stie ce vrea, lucru normal la noi baieti nu stim ce vrem, dai timp e greu sa avem o relatie serioasa

| neutrino a răspuns:

Daca va placeti reciproc, frigul de afara nu este o scuza pentru a nu va intalni. Ba din contra.

| mudpalyer a răspuns:

Poate el are alte hobbi-uri fata de tine urmarestel mai mult si poate o sa il intelegi cine stie poate e intr-o depresie l-ai vazut sa vorbeasca mai mult cu prieteni decat cu tine sa imi raspunzi daca da sau nu bine