| MadalinaIrina a întrebat:

Buna :* Deci, imi place un baiat si el stie asta happy vorbim mereu, dar vreau sa fim impreuna :/ Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| NaSaShii a răspuns:

Hei si eu am avut problema asta era si mai nasol ca noi eram si cei mai buni prieteni, si acum suntem impreuna de o luna, el a aflat dupa ce i-am spus unei prietene care i-a spus lui la inceput ma rog mai batea el apropouri ca imi place de el si eu mai faceam asta vorbeam la telefon si pana la urma ne-am cuplat, incearca si tu asta spune-i unei prietene de a lui poate merge. Sper ca te-am ajutat. :3

2 răspunsuri:
| Lori78 a răspuns:

Pai daca iti place de el si el te place o sa fiti impreuna!winking

| AlexaAle2345 a răspuns:

Totul e usor la tine spre deosebire de mine.Incearca sai explici ca tu vrei ceva mai mult decat o prietenie.