| anoooonim223 a întrebat:

Buna,TPU! Din iarna am inceput sa vorbesc cu un baiat.Atunci vorbeam mai des dar dupa am inceput sa vorbim mai rar.Din septembrie am inceput sa vorbim foarte des si a inceput sa imi placa foarte mult de el.Am si fost impreuna pana acum o saptamana.A zis ca trebuie sa ne despartim deoarece el credea ca mai vorbesc si cu altii, desi nu este asa.Cateva zile nu am vorbit.Eu ma gandeam mereu la el in acele zile.Continuam sa nu vorbim pana cand am fost la o petrecere unde era si el.Amandoi ne imbatasem,mai mult eu,si m-am pus peste el si am inceput sa ne sarutam. Dupa petrecere am inceput sa vorbesc din nou destul de mult cu el, sa povestim ce s-a intamplat si imi spunea ca ii pare rau ca nu era treaz nici eu nici el fiindca voia sa fie cat mai 'senzual' acel sarut.Toata seara am stat atunci cu el in brate si avea si grija de mine.Credeti ca mai e posibil sa ne impacam? Tin foarte mult la el, cum n-am mai tinut la nimeni altcineva si nu vreau sa il pierd.Cum as putea sa-l recuceresc?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La cat de disperata te-ai aratat la petrecere si cat ai sarit pe el, l-ai speriat si acum fuge de tine.
Ma indoiesc ca mai poti recucerii baiatul!