| cristeamadalina a întrebat:

Ieri eram pe afara si fostul meu prieten se tot baga in seama cu mine.Incerca cu tot felul de motive sa puna mana pe mine si tot felul de chestii.Un prieten de al lui l-a intrebat daca vrea sa se mai impace cu mine si el a spus"ma mai gandesc". Apoi seara pe mess ma baga in seama,m-a intrebat ce fac si apoi imi spune"vorbim maine de hotarare" si eu l-am intrebat ce hotarare si el a spus"cea legata de impacarea noastra"si eu i-am spus"ok".
Astazi a iesit pe afara,am ramas singuri dar nu mi-a spus nimic de hotarare, adica ce vrea sa facasad. Prietenul lui l-a intrebat daca s-a gandit si a zis"nu, nu vreau sa mai ma impac cu ea"sad
De ce credeti ca mi-a spus aseara pe mess ca vorbeste cu mine astazi de impacare dar nu mi-a spus nimic?sadsi pe deasupra nici nu vrea sa se impace cu minestraight face.
Oare ce sa mai cred?

1 răspuns:
| doriiy a răspuns:

Te-a amagit;? tipic baietilor