| DolsePapusik a întrebat:

Imi place un baiat care nu prea ma baga in seama, eu sunt inebunita dupa el, si tot sta cu o fata iar eu sunt foarte geloasa. Ce ar trebui sa fac ca sa ma bage in seama?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, daca are prietena e cam greu nu? Dar daca are doar o fata cu care ii place sa stea, mai ai sanse! Arata-i felul tau de a fi, zambeste-i, fa-te placuta, apeleaza la colegi sau prieteni sa-i deschida ochii ca-l placi, afla ce-i place sa faca, cu ce se ocupa, ce muzica asculta, apoi uimeste-l cu cunostintele tale! Sigur te va aborda! Multa bafta!

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Sunr baiat miar pa cea sa imi zimbeasaca fat, sa imi placa, sa ma mai apere de baieti care incearca sa ma bata ( nu am nevoie pentru sunt cel mai tare din scoalabig grin ) dar miar paca incearaca sa il ajuti cu ceva sa ii dai atentie la orce gest surprindel de Craciun cu un cadou invita-l (desi este neobisnuit pentru fete la revelion undeva apropunei o partida de sex(la revelion sau Craciun) invata sa faci stripstis asa poate il farmeci mai bine

| aelasi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. nu poti face nimic...nu il mai baga nici tu in seama el nu vb cu tine f mult tocmai pentru ca nu prezinti ceva pentru care el trebuie sa lupte...baietilor le place sa cucereasca o fata.tu esti deja cucerita.schinba atitudinea!