| firstdevil a întrebat:

Am 13 ani si imi place de un baiat de 15. Ce ar trebui sa fac ca sa ma bage in seama sau sa ma placa? P.s: nu prea ma baga in seama.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
In primul rand fa-te observata.
Zambeste-i!
Priveste-l!
Atinge-l ''accidental''.
Astfel va observa ca esti interesata de el si va lua masuri.
Tu trebuie doar sa-i dovedesti nu sa-i spui.
Bafta!

| firstdevil explică (pentru NoSmile):

As vrea mai multe pareri big grin. E si un pic misoginwinking. Cum il pot cucerii?

| zurick a răspuns:

Afla lucruri despre el.Gaseste lucruri in comun.Dar incearca sa nu pari disponibila.

| Teodora05 a răspuns:

Pai mai intai informeaza-te sa vezi daca are prietena si dupa aia intra in vorba cu el pe mess sau pe facebook etc si cu timpul o sa te bage in seama.